Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
28 luty 2019

Współpraca Cono Sur i 4Ocean

Cono Sur aktywnie wspiera inicjatywy związane z ochroną środowiska i nurtem zero waste. Działalność organizacji 4Ocean, poświęcona recyklingowi i oczyszczaniu wód oceanicznych, idealnie wpisuje się w ten nurt.

Ocean plastiku

Nadprodukcja plastikowych odpadów stanowi obecnie jedno z największych zagrożeń dla środowiska. Ilość plastiku zalegająca w oceanach sięga obecnie ponad 8 milionów ton, a jak wykazują prognozy – do końca przyszłego roku liczba ta może wzrosnąć nawet 10-krotnie! Na szczęście wzrasta także świadomość problemu, a wraz z nią – skala realnych działań na rzecz ocalenia podwodnego świata.

4Ocean – na ratunek planecie

Międzynarodowa organizacja 4Ocean działa w tym celu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Załogi usuwają śmieci z wód i wybrzeży oceanów, wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Działalność 4Ocean obejmuje także edukację ekologiczną i aktywizację zawodową ludności w najbiedniejszych regionach globu.Bransoletki 4Ocean – ozdoby z recyklingu

Jednym z takich obszarów jest wyspa Bali: to właśnie tam powstaje najważniejszy produkt 4Ocean, czyli bransoletki wykonane w 90% z recyklingowanych tworzyw. Zakup każdej bransoletki przyczynia się do usunięcia 1 funta (ok. 0,5 kg) śmieci z oceanów. Estetyczna ozdoba przykuwa wzrok i skłania do pytań, a każde z nich może stać się początkiem rozmowy o ideach i działalności 4Ocean!

Cono Sur i 4Ocean

Działalność 4Ocean i Cono Sur, na pierwszy rzut oka tak różna od siebie, ma jednak wiele wspólnego w postaci poszanowania środowiska naturalnego i podejmowanie inicjatyw związanych z recyklingiem. Zbieżność ta zaowocowała nawiązaniem współpracy, której efekty już wkrótce ukażą się polskim konsumentom.

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.