Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
21 sierpień 2018

Nowa odsłona polskiej strony Cono Sur

Zmieniamy się dla Ciebie: z radością prezentujemy oficjalną polską stronę Cono Sur w nowym wydaniu!

Zarówno design nowej witryny Cono Sur, jak i zawarte treści nawiązują do wersji międzynarodowej, będącej kompletnym źródłem informacji na temat chilijskiej marki. Chcemy, by strona conosur.pl pełniła tę samą funkcję dla polskich konsumentów. W specjalnym katalogu prezentujemy pełną listę win Cono Sur dostępnych na krajowym rynku, opatrzonych szczegółowym opisem. Na bieżąco informujemy także o inicjatywach wspieranych przez Cono Sur oraz konkursach dla winomaniaków.

Opowiadamy nie tylko o winie, ale i wszystkich aspektach działalności chilijskiej winiarni. Zabieramy Cię w krótką podróż po Chile – raju miłośników wina, pokazujemy lokalne tradycje winiarskie i historię samej firmy Cono Sur. Ze strony dowiesz się także, jakie wartości wyznaczają strategię działań marki i gdzie znajdują odzwierciedlenie podczas produkcji wina. Całości dopełnia prezentacja polityki zrównoważonego rozwoju firmy, niezwykle ważnej w kontekście jej ekologicznego zaangażowania.

Naszą misją jest nie tylko przybliżenie oferty Cono Sur, ale i popularyzacja kultury wina w Polsce. W cyklu poradników dzielimy się wiedzą na temat wyboru, serwowania i przechowywania wina tak, by wydobyć maksimum potencjału z każdej otwartej butelki. Sekcja Aktualności zawiera także liczne ciekawostki z winiarskiego świata oraz zapowiedzi nowości z oferty chilijskiej marki.

Projekt nowej witryny Cono Sur nie jest zamknięty: nieustannie się rozwijamy i wzbogacamy stronę o nowe, wartościowe treści. Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży w głąb Nowego Świata!  

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.