Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
10 październik 2023

Sztuka i wino: pomysły na jesienne wieczory

Jesienne wieczory to idealna okazja do spędzenia czasu z winem i sztuką. Zobaczcie nasze sposoby na wspólny relaks!

Jesień jest porą roku, która inspiruje nas do wielu aktywności. Liście spadają z drzew, dni stają się krótsze, a wieczory bardziej przytulne. To doskonały czas, aby celebrować sztukę na rozmaite sposoby i delektować się ulubionym winem. Sprawdźcie nasze propozycje na ciekawe aktywności jesienne na dworze i w domu.

Malowanie z kieliszkiem wina

Deszczowe dni nastrajają do odkrywania swojego artystycznego talentu. Gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza i decydujemy się zostać w domu, czas zwalnia. To idealny moment, żeby zaprosić swoich przyjaciół do wspólnego malowania. Wyraźcie swoją twórczość, urządźcie kreatywne wyzwania i odprężcie się przy ulubionej muzyce. Przygotujcie sobie płótna, farby, pędzle oraz oczywiście - ulubione wina. Siedzenie przy płótnie, sypiące się liście za oknem i kieliszek czerwonego wina to recepta na udany wieczór pełen inspiracji. Nasze ulubione zawody to malowanie na czas. Każdy siada przy stole ze swoim płótnem i co trzydzieści sekund przesiada się na miejsce obok i domalowuje do kolejnego obrazu swoje pomysły.

Wieczór filmowy na świeżym powietrzu

Jesienne wieczory bywają chłodne, ale to nie powód, aby rezygnować z filmowego maratonu na świeżym powietrzu. Ustawcie projektor w ogrodzie lub na tarasie, przygotujcie wygodne leżaki i kocyki oraz oczywiście wino. Wybierzcie ulubione filmy lub seriale i cieszcie się wieczorną rozrywką pod gwiazdami.

Sztuka kulinarnej kreacji

Gotowanie z przyjaciółmi brzmi jak świetna zabawa! Przeszperajcie naszego bloga szukając najbardziej finezyjnego przepisu na danie z wykorzystaniem wina i spotkajcie się, by wspólnie je przygotować. Kulinarne wyzwania na pewno was do siebie zbliżą, a gotowe danie będzie idealnym zwieńczeniem dnia.

Relaks, inspiracja, delektowanie się pięknem jesieni - to wszystko ze sztuką i winem! To również idealny sposób na czas z bliskimi i solo. Spróbujcie!

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.