Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
21 maj 2024

Prezenty na Dzień Matki z nutą wina

Oto kilka nietypowych pomysłów na prezenty na Dzień Matki!

Dzień Matki to wyjątkowy moment, aby wyrazić wdzięczność i miłość wobec najważniejszych dla nas kobiet. Zamiast standardowych kwiatów czy czekoladek, warto rozważyć nietypowe prezenty, które sprawią radość i zachwycą wyjątkową osobę w naszym życiu. A jeśli ta osoba jest miłośniczką wina, to dlaczego nie połączyć tego z jej pasją?

Zestaw do degustacji win

Zamiast pojedynczej butelki wina, podaruj swojej mamie zestaw do degustacji win, który zawiera kilka różnych rodzajów tego trunku. Możesz wybrać wina z danego regionu świata lub skoncentrować się na konkretnym rodzaju, na przykład podarowując zestaw win Riesling z różnych winnic. Niech Twoja mama odkrywa nowe smaki i aromaty, eksplorując świat wina w zaciszu własnego domu.

Warsztaty winne

Teraz propozycja na spędzenie wspólnego czasu z mamą - udział w warsztatach winnych z profesjonalnym sommelierem lub enologiem. Podczas tych warsztatów będzie miała okazję poznać tajniki degustacji, naukę parowania wina z jedzeniem oraz ciekawostki na temat procesu produkcji wina. To nie tylko wspaniała okazja do nauki, ale także do spędzenia razem czasu i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Wyjątkowy kieliszek do wina

Zaskocz swoją mamę eleganckim i wyjątkowym kieliszkiem do wina, które będzie dopełnieniem każdej degustacji. Możesz wybrać klasyczny kieliszek do czerwonego lub białego wina, albo postawić na nietypowy design, który wyróżni się spośród innych, np. wysadzany kryształami. Wraz z kieliszkiem dodaj osobisty akcent, np. jej imię lub sentencyjne życzenia w formie listu - na pewno rozczulą ją wspomnienia Waszych wspólnych chwil.

Wycieczka do winnicy

Zaplanuj wycieczkę do pobliskiej winnicy lub winnicy znanego regionu winiarskiego - w Polsce, albo na świecie. To doskonała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiając malownicze winnice i ucząc się więcej o procesie produkcji wina.

Jeżeli chcesz, żeby Twoja mama poczuła się w ten dzień wyjątkowo, zainspiruj się naszymi propozycjami. Pamiętaj jednak, że najcenniejszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas.

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.