Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
30 czerwiec 2020

MW Alistair Cooper wyróżnia Single Vineyard Pinot Noir

Wino Cono Sur po raz kolejny zostało wyróżnione przez posiadacza tytułu Master Of Wine: sprawdź, co o Single Vineyard Pinot Noir mówi Alistair Cooper.

Alistair Cooper - znawca Nowego Świata

Alistair Cooper - niezależny dziennikarz, stały publicysta magazynu Decanter, konsultant i szkoleniowiec - jest zawodowo związany z winem od ponad 18 lat, specjalizując się szczególnie w obszarze Ameryki Południowej. Odwiedza Chile i Argentynę kilka razy w roku, przewodzi składowi sędziowskiemu Cata D'Or Wine Awards - najbardziej prestiżowego konkursu winiarskiego na kontynencie. Spod pióra Coopera wyszedł także niedawny przewodnik po winach z Ameryki Łacińskiej. Pozytywna opinia na temat wina Cono Sur wydana przez eksperta tak wielkiej rangi napawa dumą jeszcze bardziej!

Single Vineyard Pinot Noir 2017 - ulubieniec Coopera

"Wspaniały nos z ziemistymi akcentami, wibrującymi owocowymi nutami, prawdziwą świeżością. W głębi wyczuwa się więcej ciemnych, czerwonych owoców. Tekstura, ziemistość, taniczność - o to chodzi w tym winie. Znakomita jakość" - tak na łamach decanter.com ocenia naszego Pinota Alistair Cooper.
Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.