Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
18 czerwiec 2019

Złote medale DWWA 2019 dla Cono Sur!

Wśród laureatów tegorocznej edycji Decanter World Wine Awards - największego i najbardziej prestiżowego konkursu winiarskiego na świecie - znalazły się aż 2 wina Cono Sur!

Decanter World Wine Awards - obietnica niezapomnianych wrażeń

Grono doświadczonych, kompetentnych jurorów, niezwykle precyzyjny system ocen, szeroka gama degustowanych win: konkurs Decanter World Wine Awards, organizowany przez magazyn winiarski Decanter, cieszy się ogromnym prestiżem w branży i równie dużym zaufaniem konsumentów. Wyróżnienia przyznawane przez kapitułę konkursu zawsze wynikają z rzetelnej, kompleksowej analizy rynku, a medal DWWA na etykiecie wina stanowi trafną podpowiedź podczas zakupów.

Za sprawą tegorocznej edycji konkursu DWWA złote medale pojawią się na kolejnych butelkach Cono Sur. Do nagrodzonego w zeszłym roku Single Vineyard Riesling 2018 dołączyły dwa kolejne wina: Reserva Especial Riesling 2018, które zebrało aż 95 punktów od jurorów, oraz nowość z serii Single Vineyard - 8 Grapes. Drugie z wymienionych win już wkrótce pojawi się na półkach polskich sklepów. Rekomendacja znamienitego jury jest najlepszą zachętą do jego degustacji!Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.