Cono Sur A New World
Aby wejść na tę stronę, musisz potwierdzić, że przekroczyłeś wiek uprawniający do picia alkoholu.
10 październik 2019

Cono Sur na V Międzynarodowym Festiwalu Wina w Warszawie

Piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Wina za nami! W szerokim gronie prezentowanych win nie mogło zabraknąć także Cono Sur, którego polskim dystrybutorem jest organizator wydarzenia - TiM S.A.

Wszystko, co warto wiedzieć o winie

Działalność TiM S.A. wykracza daleko poza samą dystrybucję wina - ważnym jej aspektem jest także promocja kultury winiarskiej jako elementu codziennego życia. Dzięki bogatej ofercie produktów z całego świata, łączących znakomite walory smakowe z przystępnymi cenami, oraz licznym wydarzeniom promocyjnym wino coraz częściej gości na polskich stołach, nie tylko w roli trunku na specjalne okazje, ale i drobnej codziennej przyjemności.

Międzynarodowy Festiwal Wina (9 października 2019 r.), zorganizowany przez TiM już po raz piąty, przybliża gościom tę ideę w teorii i praktyce. Licznie zgromadzeni goście degustowali wina z obszernego portfolio firmy, w tym także nowości, które dopiero czekają na swój debiut w sprzedaży detalicznej. Uczestnicy wysłuchali także wypowiedzi profesjonalnych sommelierów - Tomasza Koleckiego, Andrzeja Strzelczyka, Andrzeja Woźnikowskiego - którzy w ciekawy i przystępny sposób wprowadzili słuchaczy w arkana sztuki winiarskiej.


Międzynarodowy Festiwal Wina w Warszawie - zobacz galerię zdjęć!Dziękujemy za spotkanie na V Międzynarodowym Festiwalu Wina i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach wydarzenia!

Cono Sur A New World

Social Media

Kontakt

Telefon
+48 33 829-98-40
FAX
+48 33 818-28-96
Mail
recepcja@tim-wina.com.pl
Enjoy Wine Drink Wise
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.